Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Telekomunikace » Inzerát Id P5180

Telefonní asistent/ka s možností pracovat z domova

Zavoláme.cz- nabídka práce Telefonní asistent/ka s možností pracovat z domovaFirma:Zavoláme.cz
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Telefonní asistent/ka s možností pracovat z domova - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Telefonní asistent/ka s možností pracovat z domova - Brno - městoPlat:10 000 - 35 000/měsíc
Kontaktní email na pozici: Telefonní asistent/ka s možností pracovat z domovaEmail:nehodova@zavolame.cz
Další údaje o pozici: Telefonní asistent/ka s možností pracovat z domovaDalší údaje:Zavoláme s.r.o

Popis pracovní pozice:
Telefonní asistent/ka aktivně telefonuje s klienty a řeší s nimi termíny schůzek. Školení (proplacené) trvá
asi 14 dní na pobočce v Brně, dále můžete pracovat z pohodlí Vašeho domova.
Jde o s jednávání schůzek pro obchodníky s kompetentními osobami v dostatečném množství, kvalitě a s
logickým trasováním. Klientům voláme na již stávající smlouvy, takže se nic neprodává a
nenabízí.Přemlouvat je zakázáno. Ovlivnit svůj příjem můžete vlastní šikovností a pracovní dobu si
určujete sami.

Požadujeme:
Velmi dobré komunikační dovednosti

Samostatnost, zod­povědnost,pečli­vost,

Schopnost pohotově reagovat a nabídnout alternativní řešení

Orientace na cíl a dosažení výsledků

Ctižádostivost a touha být tím NEJLEPŠÍM

Praxe v komunikaci po telefonu či prodeji výhodou, nikoliv však podmínkou

Nabízíme:
Adekvátní finanční ohodnocení + odměny.
Profesní rozvoj, zdokonalení se v komunikačních do­vedností

Pracovní příležitost pro absolventy, kteří chtějí začít budovat svou kariéru v obchodním týmu

Portfolio zaměstnaneckých benefitů (telefon, notebook, příspěvek na paušál)

- Pružná pracovní doba
Možnost kariérního růstu v rámci společnosti

Práce z domova

Výplata každý týden

Hodinová sazba, nebo fixní plat a odměny, vše dle domluvy

Ověřený uživatel Michaella Nehodová | Jihomoravský kraj , Brno
Telefon: +420 776 199 637
Email: nehodova@zavolame.cz