Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Technika, rozvoj » Inzerát Id P7668

Vývojový konstruktér - Pardubice, Kolín, Chvaletice

Pavliš a Hartmann- nabídka práce Vývojový konstruktér - Pardubice, Kolín, ChvaleticeFirma:Pavliš a Hartmann
Volné pracovní místo: PardubiceMísto práce:Chvaletice, Pardubice
Volné pracovní místo: Vývojový konstruktér - Pardubice, Kolín, Chvaletice - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Vývojový konstruktér - Pardubice, Kolín, Chvaletice - PardubicePlat:35 000,-
Kontaktní email na pozici: Vývojový konstruktér - Pardubice, Kolín, ChvaleticeEmail:hartmann@kmosek.com
Kontaktní telefon na pozici: Vývojový konstruktér - Pardubice, Kolín, ChvaleticeTelefon:+420 605 733 267

Popis pracovní pozice:
• Návrh a konstrukční řešení výrobků a doplňků
• Vedení samostatných projektů společnosti
• Samostatná práce na vývojových projektech směřujících k rozšíření portfolia firmy
• Podílení se na inovaci či změnových řízeních stávajících výrobků
• Tvorba podkladů a konstrukčních výpočtů pro navržená konstrukční řešení
• Asistence při zavádění nových prototypů do výroby
• Schvalovaní technického řešení
• Spolupráce s technickou přípravou výroby
• Spolupráce s vedoucím výroby a nákupním oddělením
• Vytváření výkresové dokumentace dle zadání 3D modelů a sestav
• Konstruování sestav a komponentů ve 3D dle zadání

Požadujeme:
• VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
• Praxe v obdobné pozici minimálně 5 let (výhodou praxe ve výrobní společnosti)
• Znalost konstrukce obráběcích strojů, nástrojů a montážních zařízení
• Spolehlivost, samostatnost, pracovitost, časová flexibilita
• Znalost programu SolidWorks, Autocad nebo Inventor
• Znalost MS Office
• Znalost cizích jazyků (není podmínkou)
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
• Práci na HPP
• Zázemí zavedené české společnosti
• Finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým zkušenostem
• Příjemné pracovní prostředí
• Vzdělávací kurzy, odborná školení
• Příspěvek na stravování
• Osobní přístup a začlenění do stabilního kolektivu

Ověřený uživatel Pavliš a Hartmann | Pardubický kraj , Chvaletice
Telefon: 605733267
Email: hartmann@kmosek.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel