Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Technika, rozvoj » Inzerát Id P6800

SERVISNÍ TECHNIK LETADEL Praha Východ (25-32000)

Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Praha-východ
Volné pracovní místo: SERVISNÍ TECHNIK LETADEL Praha Východ (25-32000) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: SERVISNÍ TECHNIK LETADEL Praha Východ (25-32000) - Praha-východPlat:25000-32000
Kontaktní email na pozici: SERVISNÍ TECHNIK LETADEL Praha Východ (25-32000)Email:prace@acjobs.cz
Kontaktní telefon na pozici: SERVISNÍ TECHNIK LETADEL Praha Východ (25-32000)Telefon:+420739234802
Další údaje o pozici: SERVISNÍ TECHNIK LETADEL Praha Východ (25-32000)Další údaje:Olga Žák

Popis pracovní pozice:
* Montáž různých systémů letounů
* Seřízení jednotlivých částí
* Elektromontáž a oživování strojů

Požadujeme:
* Vzdělání v oboru letecký mechanik (či příbuzné obory)
* Zkušenost s montáží a demontáží letounů
* Vhodné i pro absolventy bez praxe
* Zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:
* Navyšování mzdy po zkušební době
* Pravidelné bonusy
* 5 týdnů dovolené
* Možnost profesního rozvoje
* Příspěvek na penzijní a životní připojištění
* Možnost ubytování
* Závodní stravování
* Dobrá dostupost (20 minut od Prahy)

* Místo výkonu práce: Praha - východ

Inzerent:
Ověřený uživatel Vladimíra Marková | Celá ČR , Brno
Telefon: 778779756
Email: prace@acjobs.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel