Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Technika, rozvoj » Inzerát Id P4878

Technik vozového parku - Mladá Boleslav HPP / Trutnov VPP

Inex Spedition- nabídka práce Technik vozového parku - Mladá Boleslav HPP / Trutnov VPPFirma:Inex Spedition
Volné pracovní místo: Mladá BoleslavMísto práce:Mladá Boleslav volitelně pak Trutnov, Mladá Boleslav
Volné pracovní místo: Technik vozového parku - Mladá Boleslav HPP / Trutnov VPP - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Technik vozového parku - Mladá Boleslav HPP / Trutnov VPP - Mladá BoleslavPlat:36 000,-
Kontaktní email na pozici: Technik vozového parku - Mladá Boleslav HPP / Trutnov VPPEmail:inex@kmosek.com
Kontaktní telefon na pozici: Technik vozového parku - Mladá Boleslav HPP / Trutnov VPPTelefon:+420 605 733 267

Popis pracovní pozice:
Péče o technický stav vozového parku
Vedení příručního skladu + výdej materiálu
Nákupy skladových položek (provozní kapaliny, pneu, spotřební materiál, atd)
Manipulace + přepravy pneu
Správa areálu společnosti (provozní údržba)
Komunikace s řidiči a s externími dodavateli (externí opravny)
Drobné opravy na vozidlech (výměna žárovek, apod.)

Požadujeme:
ŘP skup. B (C výhodou)
Zkušenosti s technickou správou nákladní flotily
Schopnost řešit krizové situace spolu s řidiči
Místo výkonu práce Mladá Boleslav na hlavní pracovní poměr nebo částečný úvazek pro Trutnov

Nabízíme:
Celkové mzdové ohodnocení až 36 000,- pro HPP
Naše benefity:
Stravenky
Výuka AJ
Zázemí malé rodinné firmy
Individuální hodnocení
Možnost kariérního růstu

Jsme Inex Spedition s.r.o. Naším cílem je poskytovat komplexní dopravní a logistické služby nad rámec
očekávání. Rozvíjíme pozici leadera v regionu v oblasti komplexního portfolia poskytovaných dopravních služeb.
Jsme atraktivním zaměstnavatelem s příjemným pracovním prostředím, moderním autoparkem a systémem řízení
podporovaným aktuálními IT technologiemi. Více o nás na www.inexspedition.cz

Inzerent:
Ověřený uživatel Inexspedition | Trutnov , Trutnov
Telefon: 605733267
Email: inex@kmosek.com