Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Technika, rozvoj » Inzerát Id P10429

Technik THT pájení - vhodné i pro absolventy, Vysoké Mýto

Mikroelektronika spol. s r.o.- nabídka práce Technik THT pájení - vhodné i pro absolventy, Vysoké MýtoFirma:Mikroelektronika spol. s r.o.
Volné pracovní místo: Ústí nad OrlicíMísto práce:Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí
Volné pracovní místo: Technik THT pájení - vhodné i pro absolventy, Vysoké Mýto - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Technik THT pájení - vhodné i pro absolventy, Vysoké Mýto - Ústí nad OrlicíPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Technik THT pájení - vhodné i pro absolventy, Vysoké MýtoEmail:kariera@mikroelektronika.cz
Kontaktní telefon na pozici: Technik THT pájení - vhodné i pro absolventy, Vysoké MýtoTelefon:+420465467174
Další údaje o pozici: Technik THT pájení - vhodné i pro absolventy, Vysoké MýtoDalší údaje:Pavlína Mattasová

Popis pracovní pozice:
Programování a seřizování pájecích strojů je práce Technika. Jedná se o fyzicky nenáročnou práci
vyžadující samostatný a zodpovědný přístup.

Požadujeme:
- ideálně středoškolské vzdělání nebo vyučení technického směru
- chuť do technicky zaměřené práce a zodpovědnost
- ochotu pracovat v dvousměnném provozu

Nabízíme:
- zajímavou práci v české firmě v menším kolektivu
- šéfa se kterým se dá domluvit
- docházkový bonus 1000,- Kč měsíčně, motivační program, roční odměny
- dotované stravování ve firemní jídelně
- 5 týdnů dovolené,3 dny zdravotního volna

Další firemní benefity, např. příspěvek na penzijní pojištění nebo výhodný mobilní tarif, MULTISPORT kartu

Ověřený uživatel Pavlína Mattasová | Ústí nad Orlicí , Vysoké Mýto
Telefon: + 420 731 450 486
Email: p.mattasova@mikroelektronika.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel