Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P9888

Kontroly kvality (vhodné také pro absolventy a kandidáty bez

EFETI, spol. s r.o.- nabídka práce Kontroly kvality (vhodné také pro absolventy a kandidáty bezFirma:EFETI, spol. s r.o.
Volné pracovní místo: ProstějovMísto práce:Mostkovice, Prostějov
Volné pracovní místo: Kontroly kvality (vhodné také pro absolventy a kandidáty bez - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Kontroly kvality (vhodné také pro absolventy a kandidáty bez - ProstějovPlat:22000 - 27000
Kontaktní email na pozici: Kontroly kvality (vhodné také pro absolventy a kandidáty bezEmail:prace@efeti.cz
Kontaktní telefon na pozici: Kontroly kvality (vhodné také pro absolventy a kandidáty bezTelefon:606779039
Další údaje o pozici: Kontroly kvality (vhodné také pro absolventy a kandidáty bezDalší údaje:Gabriela Bartáková

Popis pracovní pozice:
Rádi bychom odlehčili starostem našim soustružníků, a proto rozšiřujeme tým o pracovníka kontroly kvality.
Jsme strojírenská firma rodinného typu v Mostkovicích pro výrobu koncovek na hydraulické hadice. Zastáváme
pravidlo: Co neumíš, naučíme tě, ale musíš chtít. Tato pozice je vhodná pro absolventy či kandidáty bez
praxe. Nicméně měl byste mít vztah ke strojařině.

Co budete u nás dělat?
- Průběžně kontrolovat kvalitu výrobků
- Aplikovat nápravná opatření a zlepšovací návrhy vedoucí ke zlepšení organizace pracovišť
- Provádět jednoduché úkony v rámci obsluhy soustružnických poloautomatů a dalších strojů (dobíjení
tyčí, kontrola rozměrů výrobků, úklid pracoviště)
- Učit se základní obsluze soustružnických poloautomatů a dalších strojů
- Komunikovat aktivně s kolegy
- Udržovat společně pořádek a čistotu na pracovištích

Požadujeme:
Co by Vám nemělo chybět?
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Znalost práce s posuvkou a měřidly obecně
- Chuť podílet se na kontrole kvality výrobků
- Svědomitost, trpělivost, zaměření na detail
- Spolehlivost a dochvilnost
- Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme:
Nabízíme Vám:
- Práci ve stabilní zavedené společnosti
- Kvalitní zaškolení a další odborné vzdělávání
- Mzdový základ: 22.000 - 27.000,- Kč
- Odměny a zákonné příplatky
- 13. a 14. plat (vyplácen v červnu a listopadu)
- Příspěvek na stravování/Sodexo
- Pravidelné firemní akce
- Příspěvek na očkování proti chřipce

Neváhejte nás kontaktovat a zaslat nám životopis. Rádi Vás provedeme výrobou.

Ověřený uživatel EFETI, spol. s r.o. | Prostějov , Mostkovice
Telefon: 606779039
Email: prace@efeti.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel