Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P9118

Práce přímo v Olomouci-obsluha CNC,nástup IHNED!

Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Práce přímo v Olomouci-obsluha CNC,nástup IHNED! - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Práce přímo v Olomouci-obsluha CNC,nástup IHNED! - OlomoucPlat:od 25000
Kontaktní email na pozici: Práce přímo v Olomouci-obsluha CNC,nástup IHNED!Email:lc.wjagency@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Práce přímo v Olomouci-obsluha CNC,nástup IHNED!Telefon:+420739377039

Popis pracovní pozice:
Nabízíme Vám dlouhodobé zaměstnání vhodné pro muže i ženy ve firmě nacházející se přímo v Olomouci ,s
výborným dopravním spojením.

Samozřejmostí je exkurze a po té profesionální školení, abyste se co nejlépe seznámili s provozem.

Strojírenské vzdělání není podmínkou, ale výhodou.

Vaší náplní práce bude:

-průběžná kontrola kvality vyrobených kusů
-obsluha výrobních zařízení na soustružně/brusírně
-průběžná kontrola kvality
-dodržování předepsané dokumentace
-provádění nezbytné kontroly výrobních zařízeních

Požadujeme:
-samostatnost a dobrou pracovní morálku
-logické myšlení
-ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
-soustružna 2 dny ranní, 2 dny noční, 4 dny volna
-ochotu pracovat ve třísměnném provozu
-brusírna po-pá střídání R/O/N směn s volnými víkendy
-dlouhodobou spolupráci

Výhodou pro Vás bude, když budete mít:

-praxi ve výrobním závodě, nejlépe strojírenství/automotive -SOU se zaměřením
elektro, strojní, servis strojů a zařízení.

Nabízíme:
-zajímavé platové podmínky
-dotovanou stravu
-možnost záloh
-profesionální školící systém
-rozvoj kariéry
-nástupy ihned
-zastávka MHD přímo před firmou
-dlouhodobou spolupráci a přátelský přístup

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie | Olomouc , Olomouc
Telefon: 739377039
Email: lc.wjagency@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel