Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P9105

Svářeči a zámečníci - zálohy a ubytování zdarma! Olomouc

Lucie Cyprichová- nabídka práce Svářeči a zámečníci - zálohy a ubytování zdarma! OlomoucFirma:Lucie Cyprichová
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Svářeči a zámečníci - zálohy a ubytování zdarma! Olomouc - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Svářeči a zámečníci - zálohy a ubytování zdarma! Olomouc - OlomoucPlat:35000-45000
Kontaktní email na pozici: Svářeči a zámečníci - zálohy a ubytování zdarma! OlomoucEmail:cv@123-prace.cz
Kontaktní telefon na pozici: Svářeči a zámečníci - zálohy a ubytování zdarma! OlomoucTelefon:+420739377039

Popis pracovní pozice:
Nabízíme Vám práci u Olomouce na pozice svářečů a zámečník.
Stanete se součástí našeho týmu a budete pracovat pro stabilní českou firmu, která nabízí dlouholetou
perspektivní spolupráci a kariérní růst.
Připojte se k nám a uplatněte své zkušenosti a potenciál.

Požadujeme:
- platný výpis ze zdravotní dokumentace
- ochotu pracovat ve 12-ti / 7,5 hodinovém provozu, dle zařazení
- dobrou pracovní morálku

Nabízíme:
- ubytování přímo v areálu firmy ZDARMA
- práci na dohodu o pracovní činnosti DPČ, hlavní pracovní poměr HPP
- možnost týdenních záloh
- podporu koordinátora
- možnost přesčasů
- proškolení v oblasti strojírenství
- dlouhodobou spolupráci

Jaké znalosti by měl mít svářeč?

- SOU, obor strojírenství výhodou
- znalost čtení výkresové dokumentace
- praxe ve svařování MIG/MAG/přivaření trubky na plech
- platný certifikát pro metodu 135 výhodou

- mzdu od 200,-Kč/h. čistého

Jaké znalosti by měl mít zámečník?

- SOU, obor zámečník výhodou
- čtení výkresové dokumentace
- praxi v oboru zámečník
- svařování CO2 a poloha PF
- pálení a rovnání plamenem
- platný certifikát pro metodu 135 a paličský průkaz výhodou

Nabízíme:

- mzdu od 160,-Kč/h. čistého

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Cyprichová | Olomouc , Praha 1
Telefon: +420739377039
Email: cv@123-prace.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel