Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P7941

Zámečník

NOPO s.r.o.- nabídka práce ZámečníkFirma:NOPO s.r.o.
Volné pracovní místo: ChrudimMísto práce:Cejřov u Prosetína, Chrudim
Volné pracovní místo: Zámečník - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Zámečník - ChrudimPlat:Od 22.000,- Kč
Kontaktní email na pozici: ZámečníkEmail:jana.machova@nopo.eu
Kontaktní telefon na pozici: ZámečníkTelefon:777658260
Další údaje o pozici: ZámečníkDalší údaje:Ing. René Novotný

Popis pracovní pozice:
• Zámečnické práce - broušení, sváření, vrtání atd.
• Sestavování svařenců
• Sestavování částí strojů a strojních zařízení
• Dodržování technologických a pracovních postupů

Požadujeme:
• Vzdělání s výučním listem ve strojírenském oboru
• Praxe v oboru výhodou
• Orientace v technické dokumentaci
• Obsluha vysokozdvižného vozíku + mostových jeřábu - výhodou
• Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:
• 4 týdnů dovolené
• Ohodnocení na základě dosažených výsledků s prémiovou složkou mzdy
• Zaškolení
• Nástup možný ihned
• Možnost přesčasů
• Pracovní poměr na plný úvazek (jednosměnný provoz)

Inzerent:
Ověřený uživatel NOPO s.r.o. | Chrudim , Slatiňany
Telefon: +420681343
Email: jana.machova@nopo.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel