Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P7812

Zámečník/plechař

Volné pracovní místo: Ústí nad OrlicíMísto práce:Česká Třebová, Ústí nad Orlicí
Volné pracovní místo: Zámečník/plechař - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Zámečník/plechař - Ústí nad OrlicíPlat:200 - 220 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Zámečník/plechařEmail:janakova@decp.eu

Popis pracovní pozice:
Pro našeho významného zákazníka hledáme šikovné zámečníky (případně lisaře, kteří mají zkušenost ze
strojírenství) do výrobní společnosti v České Třebové.

Požadujeme:
- samostatnost

- spolehlivost

- zodpovědný přístup k práci

- Čeština (Středně pokročilá)

Nabízíme:
- zajímavou a perspektivní práci na HPP ve stabilní společnosti

- příspěvek na ubytovaní

- příspěvek na dopravu

- nástupní bonus

Inzerent:
Ověřený uživatel |

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel