Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P7651

Směnový technik údržby, 50.000 Kč náborový příspěvek

Inzerát č: P7651 | Vloženo: 01.06.2021 | Poslední aktualizace: 07.06.2021 12:12:41
BOHEMIA RINGS s.r.o.- nabídka práce Směnový technik údržby, 50.000 Kč náborový příspěvekFirma:BOHEMIA RINGS s.r.o.
Volné pracovní místo: Ústí nad OrlicíMísto práce:Zámrsk u Vysokého Mýta, Ústí nad Orlicí
Volné pracovní místo: Směnový technik údržby, 50.000 Kč náborový příspěvek - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Směnový technik údržby, 50.000 Kč náborový příspěvek - Ústí nad OrlicíPlat:30.000 - 40.000 Kč
Kontaktní email na pozici: Směnový technik údržby, 50.000 Kč náborový příspěvekEmail:personalni@bohemiarings.cz
Kontaktní telefon na pozici: Směnový technik údržby, 50.000 Kč náborový příspěvekTelefon:+ 420 606 062 802

Popis pracovní pozice:
Česká společnost BOHEMIA RINGS s.r.o. působí na trhu již od roku 1993. V r. 2018 se stala jednou z dceřiných
společností skupiny Třinecké Železárny - Moravia Steel.
Díky své dlouholeté stabilitě, vysoké odbornosti a zkušenostem se firma BOHEMIA RINGS s.r.o. stále rozvíjí a
upevňuje své místo na trhu.

Náplň pracovní pozice:
- vedení a motivace směnového týmu
- servis a montáž CNC strojů nebo jejich částí
- uvádění zařízení do provozu se zkouškou funkčnosti
- servis podpůrných technologických celků
- provádění preventivních a prediktivních prací na strojních zařízeních
- diagnostika závad
- zámečnické práce

Požadujeme:
Hledáme manuálně zručného a pracovitého kolegu, který spolu s ostatními vytvoří produktivní a spolehlivý
tým zajišťující odborný servis a montáž nejnovějších obráběcích CNC strojů světových značek.

Požadavky na vzdělání a kvalifikaci:

- zkušenosti s vedením týmu
- vzdělání v oboru strojní mechanik, zámečník nebo opravář strojních zařízení
- znalost hydraulických a pneumatických systémů
- praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky
- svářečský průkaz CO2 výhodou
- očekáváme zájem o dlouhodobý a stabilní pracovní poměr

Nabízíme:
- různorodou a kreativní práci
- pravidelná školení a zvyšování kvalifikace
- moderní pracovní vybavení
- pomůcky a oblečení
- u neplatných osvědčení zajistíme jejich obnovení
- dlouhodobý a stabilní pracovní poměr
- zázemí prosperující společnosti
- motivující mzdové ohodnocení a odměny v závislosti na hospodářském výsledku
- příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji, možnost kariérního růstu
- aplikaci moderních informačních technologií
- plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních měsících
- zaměstnanecké výhody a benefity (stravné, dovolená navíc, příspěvek na dopravu, příplatky za směnnost)
- pořádání teambuildingu pro stmelení kolektivu
- odměnu za doporučení nového kolegy na naše otevřené pozice
- náborový příspěvek

Ověřený uživatel BOHEMIA RINGS s.r.o. | Ústí nad Orlicí , Zámrsk
Telefon: +420 606 062 802
Email: personalni@bohemiarings.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel