Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P7617

OBSLUHA PÁLICÍHO STROJE CNC - PLAZMA, AUTOGEN

NOPO s.r.o.- nabídka práce OBSLUHA PÁLICÍHO STROJE CNC - PLAZMA, AUTOGENFirma:NOPO s.r.o.
Volné pracovní místo: ChrudimMísto práce:Cejřov u Prosetína, Chrudim
Volné pracovní místo: OBSLUHA PÁLICÍHO STROJE CNC - PLAZMA, AUTOGEN - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: OBSLUHA PÁLICÍHO STROJE CNC - PLAZMA, AUTOGEN - ChrudimPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: OBSLUHA PÁLICÍHO STROJE CNC - PLAZMA, AUTOGENEmail:rene.novotny@nopo.eu
Kontaktní telefon na pozici: OBSLUHA PÁLICÍHO STROJE CNC - PLAZMA, AUTOGENTelefon:+420777658260
Další údaje o pozici: OBSLUHA PÁLICÍHO STROJE CNC - PLAZMA, AUTOGENDalší údaje:+420469681343

Popis pracovní pozice:
Pro závod v Cejřově u Prosetína hledáme pracovníka na obsluhu pálícího NC stroje - plazma, autogen.

Požadujeme:
Komunikace s programátorem stroje. Manipulace a návoz materiálu. Značení výpalků.
ŘP - skupina B výhodou, obsluha VZV - výhodou
praxe v oboru, manuální zručnost, zodpovědnost, operativnost, flexibilitu, spolehlivost

Nabízíme:
Stabilní a perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti, na trhu jsme již 30 let.
Výkonové bonusy.
Příspěvek na stravu.

Inzerent:
Ověřený uživatel NOPO s.r.o. | Chrudim , Slatiňany
Telefon: +420681343
Email: jana.machova@nopo.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel