Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P7548

SKLADNÍK / ŘIDIČ VZV

Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava
Volné pracovní místo: SKLADNÍK / ŘIDIČ VZV - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: SKLADNÍK / ŘIDIČ VZV - OstravaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: SKLADNÍK / ŘIDIČ VZVEmail:prace@markmont.eu
Kontaktní telefon na pozici: SKLADNÍK / ŘIDIČ VZVTelefon:777573051

Popis pracovní pozice:
Pro významný podnik přijmeme zaměstnance na pozici ŘIDIČ VZV / SKLADNÍK v automobilovém průmyslu v Kopřivnici
s možností ubytování.

Náplň práce:
• Příjem a kontrola zboží a dodacích listů
• Ukládání, kontrola skladování zboží
• Vázání břemen
• Kontrola záručních lhůt
• expedice zboží
• Běžná údržba mechanizační prostředků a ostatních skladového zařízení
• Inventarizace

Požadujeme:
• Průkaz řidiče na VZV
• Vazačský průkaz
• Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu

Nabízíme:
- Práci na HPP či ŽL
- Dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku
- Možnost přesčasů
- Možnost ubytování zdarma
- Možnost záloh
- Příspěvek na dopravu

Hodinová mzda:
- na HPP až 140,-/hod.
- na ŽL až 170,-/hod.

Nástup IHNED
V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 573 051 nebo zasílejte své životopisy na email : prace@markmont.eu

Inzerent:
Ověřený uživatel Aneta | Plzeňský kraj , Plzeň
Telefon: 777573051
Email: prace@markmont.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel