Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P7547

ELEKTROMECHANIK - ubytování + zálohy

Volné pracovní místo: Moravskoslezský krajMísto práce:Ostrava, Moravskoslezský kraj
Volné pracovní místo: ELEKTROMECHANIK - ubytování + zálohy - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ELEKTROMECHANIK - ubytování + zálohy - Moravskoslezský krajPlat:140,-
Kontaktní email na pozici: ELEKTROMECHANIK - ubytování + zálohyEmail:prace@markmont.eu
Kontaktní telefon na pozici: ELEKTROMECHANIK - ubytování + zálohyTelefon:777573051

Popis pracovní pozice:
Hledáme šikovné strojní zámečníky do výroby kolejových vozidel v Ostravě.
POŽADUJEME:
vyučení ve strojním oboru výhodou
praxe ve strojním oboru
Manuální zručnost
Orientaci ve výkresové dokumentaci
NABÍZÍME
Smlouvu na HPP
Dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku
Možnost záloh
SMĚNY
• Dvousměnný provoz
Místo výkonu práce:
Ostrava
Mzda
až 140 Kč / hod. dle pracovního zařazení
Nástup IHNED
V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 573 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail :
prace@markmont.eu

Inzerent:
Ověřený uživatel Aneta | Plzeňský kraj , Plzeň
Telefon: 777573051
Email: prace@markmont.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel