Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P7545

SVÁŘEČ 200,-/hod možnost u na ŽL

Volné pracovní místo: Moravskoslezský krajMísto práce:Ostrava, Moravskoslezský kraj
Volné pracovní místo: SVÁŘEČ 200,-/hod možnost u na ŽL - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: SVÁŘEČ 200,-/hod možnost u na ŽL - Moravskoslezský krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: SVÁŘEČ 200,-/hod možnost u na ŽLEmail:prace@markmont.eu
Kontaktní telefon na pozici: SVÁŘEČ 200,-/hod možnost u na ŽLTelefon:777573051

Popis pracovní pozice:
PŘIJMEME SVÁŘEČE PRO VÝZNAMNÝ PODNIK V OSTRAVĚ

NÁPLŇ PRÁCE:
Práce svářeče při výrobě kolejových vozidel .

POŽADUJEME:
- PRAXI V OBORU MIN. 2 ROKY NA POZICI SVÁŘEČE
- ORIENTACI VE VÝKRESOVÉ DOKUMENTACI
- PRŮKAZ SVÁŘEČE MIN. ZK 135

NABÍZÍME:
- SPOLUPRÁCI NA HPP
- SPOLUPRÁCI NA ŽL
- TÝDENNÍ ZÁLOHY
- JISTOTA ZAMĚSTNÁNÍ
- ROZŠÍŘENÍ KVALIFIKACE SVÁŘEČE
- NÁSTUP IHNED

PLAT:
AŽ 200,-/hod. DLE PRACOVNÍHO ZAŘAZENÍ
AŽ 290,-/ hod. při spolupráci na ŽL.

Oslovujeme tímto kandidáty z celé ČR vzhledem k zajištěnému ubytování v místě práce
Nástup možný IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 573 051 nebo zasílejte své životopisy na email :
prace@markmont.eu

Inzerent:
Ověřený uživatel Aneta | Plzeňský kraj , Plzeň
Telefon: 777573051
Email: prace@markmont.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel