Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P7541

JEŘÁBNÍK/VAZAČ - Plzeň + ubytování, zálohy

Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Plzeň - město
Volné pracovní místo: JEŘÁBNÍK/VAZAČ - Plzeň + ubytování, zálohy - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: JEŘÁBNÍK/VAZAČ - Plzeň + ubytování, zálohy - Plzeň - městoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: JEŘÁBNÍK/VAZAČ - Plzeň + ubytování, zálohyEmail:prace@markmont.eu
Kontaktní telefon na pozici: JEŘÁBNÍK/VAZAČ - Plzeň + ubytování, zálohyTelefon:777573051

Popis pracovní pozice:
Přijmeme zaměstnance na pozici JEŘÁBNÍK/ VAZAČ.

Požadujeme:
- jeřábnický průkaz A ( neplatný průkaz obnovíme)
- vazačský průkaz
- praxi na halovém, mostovém jeřábu.

Nabízíme:
- smlouva na HPP
- možnost přesčasů
- možnost záloh
- možnost ubytování

Plat:
až 130,-/hod. dle pracovního zařazení

Nástup dle dohody.

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 573 051 nebo zasílejte své životopisy na email : prace@markmont.eu

Poděbradova 1, Plzeň - V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.

Inzerent:
Ověřený uživatel Aneta | Plzeňský kraj , Plzeň
Telefon: 777573051
Email: prace@markmont.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel