Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P7498

Brusič na kulato 185,-/hod

Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava
Volné pracovní místo: Brusič na kulato 185,-/hod - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Brusič na kulato 185,-/hod - OstravaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Brusič na kulato 185,-/hodEmail:prace@markmont.eu

Popis pracovní pozice:
Brusič na kulato
Pracovní náplň:
• Obsluha a seřízení brusek
• Kusová výroba broušených dílů dle výkresové dokumentace, průběžná kontrola a měření opracovávaného
dílu
Požadujeme:
• Vyučení v oboru mechanik seřizovač, obráběč kovů nebo vyučení v příbuzném oboru
• Praxe v oboru výhodou
• Znalost čtení výkresové dokumentace, přesné měření měřidly
• Samostatnost a spolehlivost při práci, důraz na přesnost
• Výkonnost a aktivní přístup, chuť stále se učit a rozvíjet se
• Práci ve třísměnném provozu

Brusič na kulato - nástupná mzda 185,-Kč/h

Inzerent:
Ověřený uživatel Aneta | Plzeňský kraj , Plzeň
Telefon: 777573051
Email: prace@markmont.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel