Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P7493

OPERÁTOR SOUSTRUHU A FRÉZKY na 1 směnu (25-28000)

Volné pracovní místo: Havlíčkův BrodMísto práce:Chotěboř, Havlíčkův Brod
Volné pracovní místo: OPERÁTOR SOUSTRUHU A FRÉZKY na 1 směnu (25-28000) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: OPERÁTOR SOUSTRUHU A FRÉZKY na 1 směnu (25-28000) - Havlíčkův BrodPlat:25000-32000
Kontaktní email na pozici: OPERÁTOR SOUSTRUHU A FRÉZKY na 1 směnu (25-28000)Email:zak@acjobs.cz
Kontaktní telefon na pozici: OPERÁTOR SOUSTRUHU A FRÉZKY na 1 směnu (25-28000)Telefon:+420739234802
Další údaje o pozici: OPERÁTOR SOUSTRUHU A FRÉZKY na 1 směnu (25-28000)Další údaje:Olga Žák

Popis pracovní pozice:
* Práce na soustruhu, frézce
* Práce dle technické dokumentace, postupů a návodek
* Práce s měřidly
* Příprava a broušení nástrojů
* Kontrola a uvolňování výrobků do výroby

Požadujeme:
* SOU/SŠ v oboru mechanik strojů, obráběč kovů a podobné obory
* Dobrou schopnost číst a orientovat se v technické dokumentaci
* Praxe min rok na obdobné pozici
* Umět si poradit a orientovat se v práci s měřidly

Nabízíme:
* Práci v 1 směnném provozu
* 25 dnů volna
* Propracovaný systém bonusů
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Příspěvky nad rámec ZP
* Navýšení mzdy po zkušební době
* Příspěvek na stravování, stravenky za noční a víkendové směny
* Důraz na odborná školení
* Místo práce: okres Havlíčkův Brod

Inzerent:
Ověřený uživatel Vladimíra Marková | Celá ČR , Brno
Telefon: 778779756
Email: prace@acjobs.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel