Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P7294

LAKYRNÍK - Plzeň - ubytování+zálohy

Markmont, s.r.o.- nabídka práce LAKYRNÍK - Plzeň - ubytování+zálohyFirma:Markmont, s.r.o.
Volné pracovní místo: Plzeňský krajMísto práce:Plzeň, Plzeňský kraj
Volné pracovní místo: LAKYRNÍK - Plzeň - ubytování+zálohy - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: LAKYRNÍK - Plzeň - ubytování+zálohy - Plzeňský krajPlat:31 500,-
Kontaktní email na pozici: LAKYRNÍK - Plzeň - ubytování+zálohyEmail:koordinator@markmont.eu
Kontaktní telefon na pozici: LAKYRNÍK - Plzeň - ubytování+zálohyTelefon:608660145

Popis pracovní pozice:
Hledáme zaměstnance na pozici LAKÝRNIKA kolejových vozidel.

Jedná se o lakování tlakovou pistolí, mokrou barvou při výrobě kolejových vozidel.

Co Vás čeká?

o Jedná se lakování tlakovou pistolí mokrou barvou při výrobě kolejových vozidel
o Lakování velkých ploch základní a povrchovou barvou
o Tmelení a broušení velkých ploch
o Míchání nátěrových hmot a tmelů podle předepsaných poměrů

Požadujeme:
Jaké znalosti byste měli mít?

o Praxe v oboru lakýrník podmínkou
o Zodpovědnost a spolehlivost
o Zkušenosti s tmelením, broušením a stříkáním

Nabízíme:
Našim zaměstnancům nabízíme

o Zázemí ve významné společnosti
o Dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku
o Ubytování v centru Plzně zajištěno
o Nevystačíte s výplatou? Nabízíme možnost záloh
o Pokud jste pracovitý můžete pracovat přesčas

Hodinová mzda
až 175 ,- / hod. dle pracovního zařazení

Nástup IHNED nebo podle Vašich potřeb

V případě zájmu volejte či pište na tel: 608 660 145 nebo zasílejte své životopisy na e-mail :
koordinator@markmont.eu Poděbradova 1, Plzeň - V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.

Inzerent:
Ověřený uživatel Zímová | Plzeňský kraj , Plzeň
Telefon: 608660145
Email: koordinator@markmont.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel