Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P7293

SOUSTRUŽNÍK okr.Chrudim

Markmont, s.r.o.- nabídka práce SOUSTRUŽNÍK okr.ChrudimFirma:Markmont, s.r.o.
Volné pracovní místo: Pardubický krajMísto práce:Chrudim, Pardubický kraj
Volné pracovní místo: SOUSTRUŽNÍK okr.Chrudim - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: SOUSTRUŽNÍK okr.Chrudim - Pardubický krajPlat:33 300,-
Kontaktní email na pozici: SOUSTRUŽNÍK okr.ChrudimEmail:koordinator@markmont.eu
Kontaktní telefon na pozici: SOUSTRUŽNÍK okr.ChrudimTelefon:608660145

Popis pracovní pozice:
Do strojírenské výroby v Pardubickém kraji v Třemošnice ( okr. Chrudim). hledáme šikovné soustružníky -
klasika.

Náplň práce:

Montážní činnost a zámečnické práce ve strojní výrobě.
Výroba elektromechanických a hydraulických brzdových systémů pro kolejová vozidla.
Obsluha konvenčního soustruhu, práce s výkresovou dokumentací.

Požadujeme:
• praxe ve strojním oboru
• Manuální zručnost
• Orientaci ve výkresové dokumentaci

Nabízíme:
• Smlouvu na HPP
• Dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku
• Možnost záloh
• Ubytování
• Možnost přesčasů

Místo výkonu práce:

• Třemošnice ( okr. Chrudim) , Pardubický kraj

Směny:
Třísměnný provoz s možností přesčasů dle dohody.

Mzda
až 185 Kč / hod. dle pracovního zařazení
Nástup dle dohody

Inzerent:
Ověřený uživatel Zímová | Plzeňský kraj , Plzeň
Telefon: 608660145
Email: koordinator@markmont.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel