Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P7291

SVÁŘEČ-PLZEŇ+UBYTOVÁNÍ+ZÁLOHY

Markmont, s.r.o.- nabídka práce SVÁŘEČ-PLZEŇ+UBYTOVÁNÍ+ZÁLOHYFirma:Markmont, s.r.o.
Volné pracovní místo: Plzeňský krajMísto práce:Plzeň, Plzeňský kraj
Volné pracovní místo: SVÁŘEČ-PLZEŇ+UBYTOVÁNÍ+ZÁLOHY - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: SVÁŘEČ-PLZEŇ+UBYTOVÁNÍ+ZÁLOHY - Plzeňský krajPlat:33 300,-
Kontaktní email na pozici: SVÁŘEČ-PLZEŇ+UBYTOVÁNÍ+ZÁLOHYEmail:koordinator@markmont.eu
Kontaktní telefon na pozici: SVÁŘEČ-PLZEŇ+UBYTOVÁNÍ+ZÁLOHYTelefon:608660145

Popis pracovní pozice:
PŘIJMEME SVÁŘEČE PRO VÝZNAMNÝ PODNIK V PLZNI

Co Vás čeká?

• Svařování kolejových vozidel - sváření CO2
• Práce s výkresy a čtení v nich
• Kontrola kvality sváření - ultrazvukem

Požadujeme:
Jaké znalosti byste měli mít?

Jste pečlivý a samostatný a baví Vás práce svářeče?

• Praxi ve strojním oboru (alespoň 2 roky)
• Znalost práce s výkresy a čtení v nich
• Platný průkaz svářeče EN 135 - propadlý obnovíme
• minimálně tupý a koutový svar (úřední zkoušku EN9606 - 1, 141) PLATNÁ
• svářečská praxe s CO2
• akceptování směnnosti - třísměnný provoz

Nabízíme:
Co Vám můžeme nabídnout?

• Dlouhodobou spolupráci na HPP
• Zajištění ubytování
• Nevystačíte do výplaty? Nevadí, zálohy Vám dáme každý měsíc.
• Jste pracovitý a nevadí Vám v práci zůstat déle? Přesčasy můžete dělat každý den.

PLAT

HPP - AŽ 185,-/hod. - dle pracovního zařazení

Oslovujeme tímto kandidáty z celé ČR vzhledem k zajištěnému ubytování v místě práce
Nástup možný IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: 608 660 145 nebo zasílejte své životopisy na e-mail :
koordinator@markmont.eu Poděbradova 1, Plzeň - V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.

Inzerent:
Ověřený uživatel Zímová | Plzeňský kraj , Plzeň
Telefon: 608660145
Email: koordinator@markmont.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel