Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P7290

BRUSIČ/NÁSTROJÁŘ

Markmont, s.r.o.- nabídka práce BRUSIČ/NÁSTROJÁŘFirma:Markmont, s.r.o.
Volné pracovní místo: Pardubický krajMísto práce:Chrudim, Pardubický kraj
Volné pracovní místo: BRUSIČ/NÁSTROJÁŘ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: BRUSIČ/NÁSTROJÁŘ - Pardubický krajPlat:33 300,-
Kontaktní email na pozici: BRUSIČ/NÁSTROJÁŘEmail:koordinator@markmont.eu
Kontaktní telefon na pozici: BRUSIČ/NÁSTROJÁŘTelefon:608660145

Popis pracovní pozice:
Do strojírenské výroby v Pardubickém kraji v Třemošnice ( okr. Chrudim). hledáme šikovné brusiče/
nástrojáře.

Co Vás čeká?

Montážní činnost a zámečnické práce ve strojní výrobě.

Výroba elektromechanických a hydraulických brzdových systémů pro kolejová vozidla.

Broušení na kulato i na plocho, klasické broušení, práce na nástrojích. Práce s výkresy.

Požadujeme:
Jaké znalosti byste měli mít?

• praxe ve strojním oboru
• Manuální zručnost
• Orientaci ve výkresové dokumentaci

Nabízíme:
Co Vám nabízíme?

• Smlouvu na HPP
• Dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku
• Možnost záloh
• Ubytování - zdarma
• Příspěvek na cestovné
• Možnost přesčasů

Místo výkonu práce

• Třemošnice ( okr. Chrudim) , Pardubický kraj

Směny

Třísměnný provoz s možností přesčasů dle dohody.

Mzda

až 185Kč / hod. dle pracovního zařazení

Nástup dle dohody

V případě zájmu volejte či pište na tel: 608 660 145 nebo zasílejte své životopisy na e-mail :
koordinator@markmont.eu Poděbradova 1, Plzeň - V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.

Inzerent:
Ověřený uživatel Zímová | Plzeňský kraj , Plzeň
Telefon: 608660145
Email: koordinator@markmont.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel