Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P7285

DĚLNÍK MONTÁŽE - ubytování + zálohy

koordinator- nabídka práce DĚLNÍK MONTÁŽE - ubytování + zálohyFirma:koordinator
Volné pracovní místo: Plzeňský krajMísto práce:Plzeň, Plzeňský kraj
Volné pracovní místo: DĚLNÍK MONTÁŽE - ubytování + zálohy - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: DĚLNÍK MONTÁŽE - ubytování + zálohy - Plzeňský krajPlat:28 800,-
Kontaktní email na pozici: DĚLNÍK MONTÁŽE - ubytování + zálohyEmail:koordinator@markmont.eu
Kontaktní telefon na pozici: DĚLNÍK MONTÁŽE - ubytování + zálohyTelefon:608660145

Popis pracovní pozice:
Do strojírenské výroby v Pardubickém kraji v Třemošnice ( okr. Chrudim). hledáme šikovné dělníky na
montáž.

Náplň práce:
Montážní činnost a zámečnické práce ve strojní výrobě.
Výroba elektromechanických a hydraulických brzdových systémů pro kolejová vozidla. Práce s výkresy.

Požadujeme:
POŽADUJEME:
• Zkušenosti s montáží
• Manuální zručnost
• Orientaci ve výkresové dokumentaci

Nabízíme:
NABÍZÍME
• Smlouvu na HPP
• Dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku
• Možnost záloh
• Ubytování
• Příspěvek na cestovné
• Možnost přesčasů
Místo výkonu práce:
• Třemošnice ( okr. Chrudim) , Pardubický kraj
Směny:
Třísměnný provoz s možností přesčasů dle dohody.
Mzda
až 150Kč / hod. dle pracovního zařazení
Po navýšení možno i 160,-/h
Nástup dle dohody

V případě zájmu volejte či pište na tel: 608 660 145 nebo zasílejte své životopisy na e-mail :
koordinator@markmont.eu Poděbradova 1, Plzeň - V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.

Inzerent:
Ověřený uživatel Zímová | Plzeňský kraj , Plzeň
Telefon: 608660145
Email: koordinator@markmont.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel