Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P7283

ZÁMEČNÍK - UBYTOVÁNÍ + ZÁLOHY

Markmont, s.r.o.- nabídka práce ZÁMEČNÍK - UBYTOVÁNÍ + ZÁLOHYFirma:Markmont, s.r.o.
Volné pracovní místo: Plzeňský krajMísto práce:Plzeň, Plzeňský kraj
Volné pracovní místo: ZÁMEČNÍK - UBYTOVÁNÍ + ZÁLOHY - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ZÁMEČNÍK - UBYTOVÁNÍ + ZÁLOHY - Plzeňský krajPlat:27 900,-
Kontaktní email na pozici: ZÁMEČNÍK - UBYTOVÁNÍ + ZÁLOHYEmail:koordinator@markmont.eu
Kontaktní telefon na pozici: ZÁMEČNÍK - UBYTOVÁNÍ + ZÁLOHYTelefon:608660145

Popis pracovní pozice:
Hledáme šikovné strojní zámečníky do výroby kolejových vozidel v Plzni.

Co Vás u nás čeká?

o Práce s výkresovou dokumentací
o Skládání a montování kolejových vozidel

Požadujeme:
Jaké znalosti byste měli mít?
o Vyučení ve strojním oboru výhodou
o Praxe ve strojním oboru
o Manuální zručnost
o Orientaci ve výkresové dokumentaci

Nabízíme:
Co našim zaměstnancům nabízíme?
o Smlouvu na HPP
o Dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku
o Možnost záloh
SMĚNY
• Dvousměnný provoz
Místo výkonu práce:
Plzeň
Mzda
až 155 Kč / hod. dle pracovního zařazení

Nástup IHNED
V případě zájmu volejte či pište na tel: 608 660 145 nebo zasílejte své životopisy na e-mail : e-mail přes
koordinator@markmont.eu Poděbradova 1, Plzeň - V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.

Inzerent:
Ověřený uživatel Zímová | Plzeňský kraj , Plzeň
Telefon: 608660145
Email: koordinator@markmont.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel