Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P7281

SVÁŘEČ - PRAHA + ubytování + zálohy

koordinator- nabídka práce SVÁŘEČ - PRAHA + ubytování + zálohyFirma:koordinator
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Plzeň, Praha
Volné pracovní místo: SVÁŘEČ - PRAHA + ubytování + zálohy - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: SVÁŘEČ - PRAHA + ubytování + zálohy - PrahaPlat:32 500,-
Kontaktní email na pozici: SVÁŘEČ - PRAHA + ubytování + zálohyEmail:koordinator@markmont.eu
Kontaktní telefon na pozici: SVÁŘEČ - PRAHA + ubytování + zálohyTelefon:608660145

Popis pracovní pozice:
PŘIJMEME SVÁŘEČE PRO VÝZNAMNÝ PODNIK V PRAZE 20 (Horní Počernice)

NÁSTUP IHNED, UBYTOVÁNÍ ZDARMA

CO VÁS ČEKÁ?

o Svařování mostových konstrukcí metodou Co2 na hale v Horních Počernicích v Praze
o Svařují se zde silné a hrubé plechy nad 15 mm
o Dlouhé a skládané sváry
o Zkouška ultrazvukem

Požadujeme:
JAKÉ ZNALOSTI BYSTE MĚI MÍT?

o PRAXI V OBORU MIN. 2 ROKY NA POZICI SVÁŘEČE
o ORIENTACI VE VÝKRESOVÉ DOKUMENTACI
o PRŮKAZ SVÁŘEČE NA CO2 EN 135
o SPOLEHLIVOST

Nabízíme:
NAŠIM ZAMĚSTNANCŮM NABÍZÍME?

o SMLOUVU NA HPP, ČI NA ŽL
o MOŽNOST UBYTOVÁNÍ
o MOŽNOST ZÁLOH
o MOŽNOST PŘESČASŮ
o SMĚNY - DENNÍ A NOČNÍ

PLAT:
Na HPP AŽ 180 ,-/hod. .

Možnost pracovat i na ŽL

Oslovujeme tímto kandidáty z celé ČR vzhledem k zajištěnému ubytování zdarma v místě práce

Nástup možný IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: 608 660 145 nebo zasílejte své životopisy na e-mail :
koordinator@markmont.eu Poděbradova 1, Plzeň - V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.

Inzerent:
Ověřený uživatel Zímová | Plzeňský kraj , Plzeň
Telefon: 608660145
Email: koordinator@markmont.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel