Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P7227

CNC SOUSTRUŽNÍK (UBYTOVÁNÍ)

Volné pracovní místo: Kutná HoraMísto práce:Zruč nad Sázavou, Kutná Hora
Volné pracovní místo: CNC SOUSTRUŽNÍK (UBYTOVÁNÍ) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: CNC SOUSTRUŽNÍK (UBYTOVÁNÍ) - Kutná HoraPlat:26-35000
Kontaktní email na pozici: CNC SOUSTRUŽNÍK (UBYTOVÁNÍ)Email:vmarkova@acjobs.cz
Kontaktní telefon na pozici: CNC SOUSTRUŽNÍK (UBYTOVÁNÍ)Telefon:+420739234802
Další údaje o pozici: CNC SOUSTRUŽNÍK (UBYTOVÁNÍ)Další údaje:Olga Žák

Popis pracovní pozice:
* Obsluha CNC soustruhu se systémem Sinumerik
* Práce s technickou dokumentací
* Seřizování, výměna nástrojů, programování stroje (stačí znát základy)

Požadujeme:
* Technické vzdělání
* Alespoň základní znalost obsluhování CNC soustruhu
* Schopnost orientace v technických podkladech

Nabízíme:
* Zajímavé platové ohodnocení s postupným navyšováním
* Možnost ubytování v místě pracoviště (Zruč nad Sázavou)
* 25 dní dovolené
* Docházkový bonus
* Půlroční odměny
* Příspěvek na závodní stravování
* Penzijní připojištění
* A další bonusy

Inzerent:
Ověřený uživatel Vlaďka Marková | Celá ČR , Brno
Telefon: 778779756
Email: vmarkova@acjobs.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel