Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P7226

CNC OBRÁBĚČ KOVŮ - PLAT AŽ 35.000 KČ

Volné pracovní místo: Kutná HoraMísto práce:Zruč nad Sázavou, Kutná Hora
Volné pracovní místo: CNC OBRÁBĚČ KOVŮ - PLAT AŽ 35.000 KČ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: CNC OBRÁBĚČ KOVŮ - PLAT AŽ 35.000 KČ - Kutná HoraPlat:33-35000
Kontaktní email na pozici: CNC OBRÁBĚČ KOVŮ - PLAT AŽ 35.000 KČEmail:vmarkova@acjobs.cz
Kontaktní telefon na pozici: CNC OBRÁBĚČ KOVŮ - PLAT AŽ 35.000 KČTelefon:+420739234802
Další údaje o pozici: CNC OBRÁBĚČ KOVŮ - PLAT AŽ 35.000 KČDalší údaje:Olga Žák

Popis pracovní pozice:
* Obsluha CNC soustruhu (výměna nástrojů, programování...)
* Práce s výkresy a technickými podklady
* Kusová, malosériová výroba
* Práce na dvě směny

Požadujeme:
* SOU - ideálně strojírenský obor
* Praxe je pro nás velkou výhodou, ale rádi zaučíme šikovného absolventa
* Schopnost alespoň základní orientace v technické dokumentaci
* Zkušenost s obsluhou a programováním CNC strojů výhodou

Nabízíme:
* Velmi zajímavé platové zařazení dle Vašich zkušenosti, s každoročním navyšováním mzdy
* 25 dní dovolené na Vaši rekreaci
* Dotované stravování v závodní jídelně
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Možnost ubytování
* Příspěvek na dopravu
* Firemní a teambuildingové akce
* Další skvělé odměny a benefity
* Pozice je vhodná pro muže i ženy
* Pracoviště: Zruč nad Sázavou

Inzerent:
Ověřený uživatel Vlaďka Marková | Celá ČR , Brno
Telefon: 778779756
Email: vmarkova@acjobs.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel