Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P7141

Strojírenský dělník - Kyjov

Šroubárna Kyjov, spol s.r.o.- nabídka práce Strojírenský dělník - KyjovFirma:Šroubárna Kyjov, spol s.r.o.
Volné pracovní místo: HodonínMísto práce:Kyjov, Hodonín
Volné pracovní místo: Strojírenský dělník - Kyjov - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Strojírenský dělník - Kyjov - HodonínPlat:30.000,-
Kontaktní email na pozici: Strojírenský dělník - KyjovEmail:personalni@sroubk.cz
Kontaktní telefon na pozici: Strojírenský dělník - KyjovTelefon:+420518604173
Další údaje o pozici: Strojírenský dělník - KyjovDalší údaje:Jurčeková

Popis pracovní pozice:
Zodpovídá za provoz stroje.
Provádí lisování dle výkr. dokumentace.
Dbá na tech. stav zařízení.
3 - směnný provoz.

Požadujeme:
Vazačské, jeřábnické zk. a řízení mot. vozíků výhodou.
Min. praxe ve strojírenství 1 rok.
Min. vzdělání vyučen ve strojírenském oboru.
Počítačová gramotnost.

Nabízíme:
Týden dovolené navíc, závodní stravování.
Příspěvek na penzijní a životní pojištění.
Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy.
Pracovní poměr na dobu určitou, nástup ihned.

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina | Hodonín , Kyjov
Telefon: 518604173
Email: personalni@sroubk.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel