Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P7140

Dělník do výroby - Německo

Volné pracovní místo: ZahraničíMísto práce:Německo, Zahraničí
Volné pracovní místo: Dělník do výroby - Německo - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Dělník do výroby - Německo - ZahraničíPlat:50 000,-
Kontaktní email na pozici: Dělník do výroby - NěmeckoEmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Dělník do výroby - NěmeckoTelefon:739583958
Další údaje o pozici: Dělník do výroby - NěmeckoDalší údaje:Kateřina SNOPKOVÁ

Popis pracovní pozice:
Popis práce:
Rádi byste vycestovali za prací do zahraničí? Splňujete naše požadavky? Zaškolíme vás v našem výrobním
závodě ve Velvarech a po zapracování vám nabídneme práci v naší pobočce v Německu s ubytováním zdarma.

Požadujeme:
- Vyučení v technickém oboru
- Praxi s obsluhou vysokozdvižného vozíku
- Základní znalost německého jazyka

Nabízíme:
- Zaučení v našem výrobním závodě ve Velvarech
- Výdělek až 50 000 Kč měsíčně za práci na moderním výrobním zařízení
- Týdenní pracovní cyklus
- Dopravu a ubytování zdarma
- Po pečlivém zaškolení pracovní poměr na německou smlouvu

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina SNOPKOVÁ | Olomouc , Velvary
Telefon: 739583958
Email: prace@mtcomax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel