Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P6971

Technolog

OMNIKA, spol. s r.o.- nabídka práce TechnologFirma:OMNIKA, spol. s r.o.
Volné pracovní místo: HodonínMísto práce:Hodonín, Hodonín
Volné pracovní místo: Technolog - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Technolog - HodonínPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: TechnologEmail:michaela.rihakova@omnika.com
Kontaktní telefon na pozici: TechnologTelefon:518321223
Další údaje o pozici: TechnologDalší údaje:Michaela Řiháková

Popis pracovní pozice:
* Zavádění nových výrobků, inovací výrobních postupů, používání nových technologií
* Kontrola dodržování technologických postupů
* Tvorba dokumentace (pracovní postupy, technologické návodky,)
* Implementace technologických postupů ve výrobě

Požadujeme:
* SŠ / VŠ technického směru
* Analytické a koordinační schopnosti
* Dobrou orientaci na v technické dokumentaci
* Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:
* 13. mzdu
* Kvartální odměny poukázky Flexi Pass
* Odpočinková zóna s ovocem a cukrovinkami
* Práce v čistém a klidném prostředí
* Venkovní posezení
* Dotovaná strava
* Sick days

Ověřený uživatel Michaela Řiháková | Jihomoravský kraj , Hodonín
Telefon: 518321223
Email: michaela.rihakova@omnika.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel