Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P6723

Elektrokonstruktér/ka

Weld Project, s.r.o.- nabídka práce Elektrokonstruktér/kaFirma:Weld Project, s.r.o.
Volné pracovní místo: JičínMísto práce:Hořice, Jičín
Volné pracovní místo: Elektrokonstruktér/ka - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Elektrokonstruktér/ka - JičínPlat:26 000 - 35 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Elektrokonstruktér/kaEmail:info@weldproject.cz
Kontaktní telefon na pozici: Elektrokonstruktér/kaTelefon:+420737352567

Popis pracovní pozice:
Hledáme nového kolegu na pozici elektro konstruktér do našeho týmu. Zabýváme se vývojem a výrobou strojů pro
(především automobilový) průmysl. Jsme zárukou stabilní práce, ale bez Vás ji nedokážeme zrealizovat.

Náplň Vaší budoucí práce:
• Vypracujete řešení elektroinstalace v rámci předem dané koncepce.
• Budete vytvářet výkresy, schémata, kusovníky a výrobní dokumentaci.
• Řeknete si, jaký materiál potřebujete.
• Pomůžete kolegům při výrobě a montáži.
• Budete se domlouvat s dodavateli.

Požadujeme:
• Technickou samostatnost, orientaci v technické dokumentaci, řidičský průkaz B.
• Uvítáme praxi v oboru (ideálně 2 a více let), ale šikovný člověk má šanci i bez ní.
• Výhodou jsou rovněž zkušenosti se software (E-plan Electric P8, AutoCAD), znalost AJ nebo NJ a znalost
technických řešení jednoúčelových strojů a přípravků především pro automobilový průmysl.

Nabízíme:
• Různorodost pracovních úkolů
• Činnost, která má jasný smysl a účel
• Pružné využití pracovní doby
• Týden dovolené nad rámec zákona
• Parkování v areálu
• Stravenky

Inzerent:
Ověřený uživatel Weld Project, s.r.o. | Jičín , Hořice
Telefon: +420 737 352 567
Email: info@weldproject.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel