Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P6684

Servisní technik - Husqvarna - KLADNO

Inzerát č: P6684 | Vloženo: 16.09.2020 | Poslední aktualizace: 16.09.2020 14:59:15
MMoravec HSQ s.r.o.- nabídka práce Servisní technik  - Husqvarna - KLADNOFirma:MMoravec HSQ s.r.o.
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Kladno - Husqvarna, Kladno
Volné pracovní místo: Servisní technik  - Husqvarna - KLADNO - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Servisní technik  - Husqvarna - KLADNO - KladnoPlat:20.000,- - 30.000,-
Kontaktní email na pozici: Servisní technik  - Husqvarna - KLADNOEmail:mmoravechsq@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Servisní technik  - Husqvarna - KLADNOTelefon:723505686

Popis pracovní pozice:
Do společnosti s 30letou tradicí hledáme šikovného servisního technika. Vaší náplní práce bude servis lesní
a zahradní techniky, příprava zahrad pro robotické sekačky.

Požadujeme:
Požadujeme:
- manuální zručnost
- zodpovědný přístup k práci
- spolehlivost
- řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:
Plat: 20.000 - 30.000 Kč/měsíc.
Služební telefon a služební vozidlo.

Inzerent:
Ověřený uživatel Miroslav | Kladno , Kladno
Telefon: 723505686
Email: mmoravechsq@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel