Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P6676

FRÉZAŘ -NYMBURK

WORK PRO A.S.- nabídka práce FRÉZAŘ -NYMBURKFirma:WORK PRO A.S.
Volné pracovní místo: NymburkMísto práce:Nymburk, Nymburk
Volné pracovní místo: FRÉZAŘ -NYMBURK - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: FRÉZAŘ -NYMBURK - NymburkPlat:135 kč/Hod
Kontaktní email na pozici: FRÉZAŘ -NYMBURKEmail:michaela.novakova@workpro.cz
Kontaktní telefon na pozici: FRÉZAŘ -NYMBURKTelefon:603323810

Popis pracovní pozice:
Seřizovači a obsluha fréz
práce s frézou

Požadujeme:
samostatnost ,
ochotu se učit novým věcem
praxe nutná

Nabízíme:
12 hod. směny - 6 dni v týdnu
mzda 135 kč /hod
ubytování v blízkosti pracovní pozice --2200 kč /měsíc
týdenní zálohy
možnost přesčasu
svoz zajištěn ZDARMA

Ověřený uživatel michaela Work | Mladá Boleslav , Mladá Boleslav
Telefon: 603323810
Email: michaela.novakova@workpro.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel