Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P6675

OTK - NYMBURK

WORK PRO A.S.- nabídka práce OTK - NYMBURKFirma:WORK PRO A.S.
Volné pracovní místo: NymburkMísto práce:Nymburk, Nymburk
Volné pracovní místo: OTK - NYMBURK - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: OTK - NYMBURK - NymburkPlat:30 000 kč -40 000 kč(Měsíčně)
Kontaktní email na pozici: OTK - NYMBURKEmail:michaela.novakova@workpro.cz
Kontaktní telefon na pozici: OTK - NYMBURKTelefon:603323810

Popis pracovní pozice:
OTK - Kontrolor kvality
kontrola a kompletizace výrobků , oprava dílů

Požadujeme:
praxe na obdobné nebo stejné pozici výhodou
znalost svařovat metodou CO2
Chut´ pracovat a učit se novým věcem
samostatnost ,
nutná znalost českého j jazyka jak slovem tak písmem - rodilý mluvčí

Nabízíme:
mzda - 30 000 kč -40 000 kč (měsíčně )
týdenní zálohy ,
svoz zajištěn ZDARMA
Možnost ubytování v blízkosti pracoviště - 2200 kč / měsíčně

Ověřený uživatel michaela Work | Mladá Boleslav , Mladá Boleslav
Telefon: 603323810
Email: michaela.novakova@workpro.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel