Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P6673

CNC -PLASMA -NYMBURK

Inzerát č: P6673 | Vloženo: 15.09.2020 | Poslední aktualizace: 16.09.2020 07:30:35
WORK PRO A.S.- nabídka práce CNC -PLASMA -NYMBURKFirma:WORK PRO A.S.
Volné pracovní místo: NymburkMísto práce:Nymburk, Nymburk
Volné pracovní místo: CNC -PLASMA -NYMBURK - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: CNC -PLASMA -NYMBURK - NymburkPlat:150 KČ / HODINA
Kontaktní email na pozici: CNC -PLASMA -NYMBURKEmail:michaela.novakova@workpro.cz
Kontaktní telefon na pozici: CNC -PLASMA -NYMBURKTelefon:603323810

Popis pracovní pozice:
Kompletní Výroba nákladních vagónů

Požadujeme:
PRAXE -NUTNÁ !!
ochotu učit se novým věcem ,
časovou flebilitu
samostatnost

Nabízíme:
Mzda 150kč/Hod čistého
12 hod/ Směna -6 dní v týdnu
možnost týdenních záloh
ubytování v blízkosti pracoviště --2200 kč /měsíc
svoz zajištěn ZDARMA

Ověřený uživatel michaela Work | Mladá Boleslav , Mladá Boleslav
Telefon: 603323810
Email: michaela.novakova@workpro.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel