Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P6571

Brusič odlitků s praxí

Tedy s.r.o.- nabídka práce Brusič odlitků s praxíFirma:Tedy s.r.o.
Volné pracovní místo: České BudějoviceMísto práce:České Budějovice
Volné pracovní místo: Brusič odlitků s praxí - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Brusič odlitků s praxí - České BudějovicePlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Brusič odlitků s praxíEmail:callcentrum@rs-ig.com
Kontaktní telefon na pozici: Brusič odlitků s praxíTelefon:+420800101301

Popis pracovní pozice:
Místo výkonu: jižní Čechy - okres Český Krumlov - Bujanov, Zdíky
Náplň práce:
- ruční broušení, zabrušování různých povrchů a tvarů dle zadání
- směny: denní/noční - 12 hod/den

Požadujeme:
- praxi s broušením, spolehlivost, fyzickou zdatnost

Nabízíme:
Mzda:
- úkolová mzda - při plnění na 100% - 170 Kč/hod
Nástup:
- srpen - září 2020
Benefity:
- zabezpečení přepravy do práce
- zabezpečení ubytování
- jistota stabilního příjmu

Ověřený uživatel Tedy s.r.o. | České Budějovice , České Budějovice
Telefon: +420800101301
Email: callcentrum@rs-ig.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel