Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P6567

Kontrolor

Volné pracovní místo: Kraj VysočinaMísto práce:Kraj Vysočina
Volné pracovní místo: Kontrolor - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Kontrolor - Kraj VysočinaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: KontrolorEmail:callcentrum@rs-ig.com
Kontaktní telefon na pozici: KontrolorTelefon:+420800101301

Popis pracovní pozice:
Náplň práce:
-vizuální kontrola plastových dílů na výrobní hale

Místo výkonu:
Humpolec, Trutnov, Mladá Boleslav, Brandýs nad Labem

Co požadujeme:
-dobrý zdravotní stav bez omezení zraku
-dobrá znalost českého jazyka (před nástupem písemný a praktický test)
-flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost

Mzda:
130-150 Kč/hod podle praxe a konkrétního zařazení

Směnnost:
-2 směny
-3 směny
-nepřetržitý provoz

Nástup:
V průběhu září 2020 dle dohody

Benefity:

-příspěvek na ubytování
-pomoc se zajištěním ubytování v místě pracoviště
-stabilní zaměstnání ( v případě poklesu zakázky jsme schopni Vám nabídnout jinou pracovní nabídku)

Ověřený uživatel Tedy s.r.o. | České Budějovice , České Budějovice
Telefon: +420800101301
Email: callcentrum@rs-ig.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel