Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P6487

Obsluha CNC frézky

Weld Project, s.r.o.- nabídka práce Obsluha CNC frézkyFirma:Weld Project, s.r.o.
Volné pracovní místo: JičínMísto práce:Hořice, Jičín
Volné pracovní místo: Obsluha CNC frézky - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obsluha CNC frézky - JičínPlat:22 000 - 28 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Obsluha CNC frézkyEmail:info@weldproject.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obsluha CNC frézkyTelefon:+420737352567

Popis pracovní pozice:
Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici CNC frézař/ka do našeho týmu. Zabýváme se vývojem a výrobou
strojů a zařízení pro automobilový průmysl. Jsme zárukou stabilní práce.

Náplň Vaší budoucí práce:
• Budete samostatně vyrábět kovové dílce na CNC frézce STYLE, kontrolovat je a měřit.
• Svůj stroj budete seřizovat, udržovat a čistit tak, aby se Vám na něm dobře pracovalo.
• O vybavení, které Vám podnik svěří, je též třeba pečovat.
• Spolupráce s kolegy je též nezbytná, pracujeme jako tým.
• Vyznáte se ve strojírenských výkresech? To je dobře, bez toho to nejde.

Požadujeme:
• Odborné vzdělání technického směru
• Znalost používání výkresové dokumentace.
• Znalost pracovních postupů v oblasti CNC frézování.
• Dodržování bezpečnostních pravidel.
• Zodpovědnost za kvalitu výrobků, samostatnost, manuální zručnost, pečlivost, technické myšlení

Nabízíme:
• Jednosměnný provoz
• Různorodost pracovních úkolů
• Pružné využití pracovní doby
• Týden dovolené navíc
• Stravenky

Inzerent:
Ověřený uživatel Weld Project, s.r.o. | Jičín , Hořice
Telefon: +420 737 352 567
Email: info@weldproject.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel