Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P6416

OBSLUHA CNC STROJŮ - OHRAŇOVACÍ LIS

Inzerát č: P6416 | Vloženo: 14.07.2020 | Poslední aktualizace: 17.07.2020 06:49:38
LIMES Litomyšl s.r.o.- nabídka práce OBSLUHA CNC STROJŮ - OHRAŇOVACÍ LISFirma:LIMES Litomyšl s.r.o.
Volné pracovní místo: SvitavyMísto práce:Němčice u Litomyšle, Svitavy
Volné pracovní místo: OBSLUHA CNC STROJŮ - OHRAŇOVACÍ LIS - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: OBSLUHA CNC STROJŮ - OHRAŇOVACÍ LIS - SvitavyPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: OBSLUHA CNC STROJŮ - OHRAŇOVACÍ LISEmail:nadvornik@limes.cz
Kontaktní telefon na pozici: OBSLUHA CNC STROJŮ - OHRAŇOVACÍ LISTelefon:+420 776 571 496
Další údaje o pozici: OBSLUHA CNC STROJŮ - OHRAŇOVACÍ LISDalší údaje:www.limes.cz

Popis pracovní pozice:
Přijme zaměstnance na pozici: OBSLUHA CNC STROJŮ - OHRAŇOVACÍ LIS
Technologie zpracování tenkých ocelových plechů. Součástí činnosti je obsluha a po řádném zaučení i
seřízení a údržba stroje. Kontrola rozměrů a kvality dílů po tváření plechu.

Požadujeme:
- technické vzdělání nebo chuť se učit v oboru
- umět číst v technické dokumentaci (výkresy)
- základní organizační schopnosti, pečlivost
- jednosměnný až dvousměnný provoz dle zakázek ve výrobě
- po zaučení samostatnost

Nabízíme:
- stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
- rodinné prostředí malé firmy
- finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností a přístupu k práci
- pro zájemce bez praxe v oblasti CNC strojů nabízíme zaškolení

Inzerent:
Ověřený uživatel Leoš Nádvorník | Svitavy , Němčice
Telefon: 776571496
Email: nadvornik@limes.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel