Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P6110

Konstruktér / Mechanical Designer

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: Konstruktér / Mechanical Designer - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Konstruktér / Mechanical Designer - Brno - městoPlat:45000-55000
Kontaktní email na pozici: Konstruktér / Mechanical DesignerEmail:sedlackova@fenixpersonal.cz
Kontaktní telefon na pozici: Konstruktér / Mechanical DesignerTelefon:+420 777 013 379

Popis pracovní pozice:
- Vývoj a konstrukce unikátních hřišť a sportovišť
- Konstrukční činnost, zajištění konstrukční celistvosti navrhovaného produktu z hlediska technického,
technologického, bezpečnostního, legislativního atd.
- Optimalizace stávajících produktů z hlediska designu, nákladů, technického výkonu, kvality a bezpečnosti
- Kalkulace materiálu, pevnostní a statické výpočty, analýza konečných prvků
- Neustálý vývoj myšlenek, produktů a principů v úzké spolupráci s projektanty, bezpečnostním oddělením a
výrobou
- Poradenství a podpora oddělení designu
- Specifikace, tvorba a vyhodnocení technické dokumentace a testování
- Práce v konstrukčních 2D i 3D programech

Požadujeme:
- Univerzitní vzdělání v technickém oboru - strojírenství, konstrukce, technika apod.
- Znalost 3D a 2D konstrukčních programů (Solidworks, AutoCAD, Rhino nebo jiné)
- Znalost pevnostních, statických výpočtů (FEA)
- Zkušenost s mechanickou konstrukcí materiálů, produktových sestav, produktů
- Znalosti výrobních technologií, materiálů a jejich vliv na konstrukci výrobků
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni pro komunikaci s kolegy a partnery v zahraničí (úroveň B2/C1/C2)
- Kreativní, analytické a pragmatické myšlení, samostatnost

Nabízíme:
- Jedinečná příležitost být u zrodu unikátního projektu světového rozměru a důležitosti
- Dlouhodobá spolupráce v rámci stabilní mezinárodní společností
- Odborná školení
- Příjemný kolektiv, motivující mzdové ohodnocení a bonus osobního ohodnocení
- Flexibilní pracovní doba (fixní pracovní doba od 9 do 15 hodin)
- Jazykové kurzy na pracovišti
- Týden dovolené navíc
- Dotované firemní stravování
- Místo výkonu práce v Brně - Slatině

Ověřený uživatel Lucie Sedláčková | Jihomoravský kraj , Brno
Telefon: 777013379
Email: sedlackova@fenixpersonal.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel