Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P6109

Technical Writer - tvorba manuálů

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: Technical Writer - tvorba manuálů - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Technical Writer - tvorba manuálů - Brno - městoPlat:35 000 - 45 000
Kontaktní email na pozici: Technical Writer - tvorba manuálůEmail:sedlackova@fenixpersonal.cz
Kontaktní telefon na pozici: Technical Writer - tvorba manuálůTelefon:+420 777 013 379

Popis pracovní pozice:
- tvorba instalačních a montážních produktových návodů
- vypracování instalačních návodů dle stávající technické dokumentace ve 2D
- správa kusovníků produktů a tvorba 2D konstrukční dokumentace
- tvorba a správa interní dokumentace v systému
- je podporou pro technické oddělení, výrobu a montáž

Požadujeme:
- SŠ vzdělání, technický směr výhodou
- praktické zkušenosti s tvorbou technických návodů a manuálů
- praktická znalost 2D konstrukčního programu AutoCAD nebo SolidWorks, případně jiný
- anglický jazyk na komunikativní úrovni slovem i písmem
- pečlivost, systematičnost, samostatnost

Nabízíme:
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- dlouhodobou spolupráci se stabilní mezinárodní společností
- odborná školení posledních verzí nejrozšířenějších software
- příjemný kolektiv
- motivující mzdové ohodnocení
- jazykové kurzy
- 5 týdnů dovolené
- firemní stravování

Ověřený uživatel Lucie Sedláčková | Jihomoravský kraj , Brno
Telefon: 777013379
Email: sedlackova@fenixpersonal.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel