Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P6102

Svářeč/-ka

Inzerát č: P6102 | Vloženo: 23.03.2020 | Poslední aktualizace: 23.03.2020 10:46:07
Dvanáctka s.r.o.- nabídka práce Svářeč/-kaFirma:Dvanáctka s.r.o.
Volné pracovní místo: JičínMísto práce:Hořice v Podkrkonoší, Jičín
Volné pracovní místo: Svářeč/-ka - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Svářeč/-ka - JičínPlat:20000 - 30000 Kč
Kontaktní email na pozici: Svářeč/-kaEmail:dvanactkasro@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Svářeč/-kaTelefon:775/401 537
Další údaje o pozici: Svářeč/-kaDalší údaje:p. Sobota

Popis pracovní pozice:
CO2 sváření

Požadujeme:
dobrý zdravotní stav, chuť pracovat a učit se novým věcem, časovou flexibilitu, znalost výkresové dokumentace,
průkaz 135/1, praxe v kovovýrobě výhodou

Nabízíme:
práci ve stabilní rozvíjející se společnosti, občerstvení (káva, čaj) na pracovišti zdarma, dotované
stravování, mimořádné odměny v závislosti na pracovním nasazení

Inzerent:
Ověřený uživatel Dvanáctka | Jičín , Hořice v Podkrkonoší
Telefon: 775401537
Email: dvanactkasvarovna@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel