Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P5972

TECHNIK PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

FENIX SEARCH s.r.o.- nabídka práce TECHNIK PLÁNOVÁNÍ VÝROBYFirma:FENIX SEARCH s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - venkovMísto práce:Moravany u Brna, Brno - venkov
Volné pracovní místo: TECHNIK PLÁNOVÁNÍ VÝROBY - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: TECHNIK PLÁNOVÁNÍ VÝROBY - Brno - venkovPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: TECHNIK PLÁNOVÁNÍ VÝROBYEmail:sedlackova@fenixsearch.com
Kontaktní telefon na pozici: TECHNIK PLÁNOVÁNÍ VÝROBYTelefon:777013379

Popis pracovní pozice:
Místo výkonu práce: Moravany u Brna (dobrá dostupnost MHD Brno)
Termín nástupu: Ihned nebo dle dohody
Mzdové ohodnocení: atraktivní

Co je náplní práce?
• Posouzení poptávky zákazníka z hlediska vyrobitelnosti, ziskovosti a technických parametrů
• Příprava technických podkladů, výkresové dokumentace, výrobní dokumentace, posouzení výrobních kapacit a
dostupnosti lidských zdrojů
• Příprava postupu výroby - např. jaký stroj zvolit pro výrobu, kolik operací bude třeba provést, jaké se
budou používat nástroje apod., vypracování výrobního příkazu
• Volba a prověřování dostupnosti materiálu, stav skladových zásob, stanovení dodacích lhůt
• Plánování a organizace výroby, zodpovědnost za včasné dokončení zakázky a dodání zákazníkovi v
požadované kvalitě
• Spolupráce s odděleními napříč firmou (technologické oddělení, výroba - mistři výroby, nákup,
kvalita, sklad), dodavateli a kooperačními partnery

Požadujeme:
• SŠ/VŠ technické nebo strojírenské vzdělání
• Praktické zkušenosti z pozice Technika výroby, Plánovače výroby, Technologa výroby
• Zkušenosti z oboru tváření kovů za studena
• Znalosti čtení a tvorby výkresové dokumentace - praktická znalost AutoCAD nebo Solidworks
• Znalost anglického jazyka je na komunikativní úrovni - pro účely denní komunikace se zákazníky a
obchodními partnery v zahraničí
• Zkušenosti s vedením pracovníků z pozice mistra nebo vedoucího výroby jsou výhodou
• Zkušenost s prací v interním informačním systému - SAP nebo podobný
• Pokročilá znalost MS Office - Excel
• Samostatnost, spolehlivost, komunikativnost a schopnost řešit problémy, technické myšlení

Nabízíme:
• Stabilní zaměstnání a dobrý kolektiv s přístupným vedením
• Profesní zaškolení a možnost dalšího rozvoje
• Motivující finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
• Pružná pracovní doba
• Týden dovolené navíc
• 13. mzda
• Závodní stravování a další odměny
• Místo výkonu práce, které je snadno dostupné MHD Brno

Ověřený uživatel Lucie Sedláčková | Jihomoravský kraj , Brno
Telefon: 777013379
Email: sedlackova@fenixpersonal.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel