Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P5944

Brusič na kulato od 35.000 Kč, Brno

WINSTON Production, s.r.o.- nabídka práce Brusič na kulato od 35.000 Kč, BrnoFirma:WINSTON Production, s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Hudcova 532/78b, 612 00 Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Brusič na kulato od 35.000 Kč, Brno - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Brusič na kulato od 35.000 Kč, Brno - Brno - městoPlat:35 000,-
Kontaktní email na pozici: Brusič na kulato od 35.000 Kč, BrnoEmail:j.stehnova@winston.cz

Popis pracovní pozice:
Náplní práce je:
- kusová a malosériová výroba
- čtení a použití technických podkladů
- broušení na kulato na klasické/CNC brusce

www.winston.cz

Požadujeme:
- praxi v oboru min. 3 roky
- znalost výkresové dokumentace
- zkušenosti s kusovou výrobou
- samostatnost
- manuální zručnost

Nabízíme:
- plat od 35.000 Kč
- práce ve stabilní české společnosti
- proplacené 3 pracovní dny mimořádného volna v období Vánoc
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- prémie

Inzerent:
Ověřený uživatel Stehnová | Brno - město , Brno
Telefon: 778019175
Email: j.stehnova@winston.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel