Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P5937

Obsluha CNC soustruhu

Weld Project, s.r.o.- nabídka práce Obsluha CNC soustruhuFirma:Weld Project, s.r.o.
Volné pracovní místo: JičínMísto práce:Hořice, Jičín
Volné pracovní místo: Obsluha CNC soustruhu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obsluha CNC soustruhu - JičínPlat:22 000 - 28 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Obsluha CNC soustruhuEmail:kunes@weldproject.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici CNC soustružník/soustružnice do našeho týmu. Zabýváme se vývojem
a výrobou strojů a zařízení pro automobilový průmysl. Jsme zárukou stabilní práce.

Náplň Vaší budoucí práce:

• Budete samostatně pracovat na CNC soustruhu STYLE.
• Vyrábíte, kontrolujete a měříte díly z oceli, nerezu, mosazi a hliníku.
• Seřizujete CNC soustruh a provádíte nástrojové korekce.
• Vypracováváte technologický postup na konkrétní dílec.
• Stroj a přidělené nářadí, nástroje, měřidla a ostatní vybavení čistíte a pečujete o ně.
• Pracujete s výkresovou dokumentací.

Požadujeme:
• Vzdělání v oboru obrábění kovů (nebo příbuzném oboru)
• Schopnost číst výrobní dokumentaci.
• Znalost pracovních postupů v oblasti soustružení a orientace ve výrobní technologii
• Smysl pro dodržování bezpečnostních pravidel na pracovišti
• Zodpovědnost za kvalitu výrobků, samostatnost, manuální zručnost, pečlivost, technické myšlení

Nabízíme:
• Zajímavá a různorodá práce
• Jednosměnný provoz
• Pružné využití pracovní doby
• Týden dovolené navíc
• Stravenky

Inzerent:
Ověřený uživatel Weld Project, s.r.o. | Jičín , Hořice
Telefon: +420 737 352 567
Email: info@weldproject.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel