Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P5866

SVÁŘEČ EN 135/136 Frýdek Místek

Gabriela Bartáková- nabídka práce SVÁŘEČ EN 135/136 Frýdek MístekFirma:Gabriela Bartáková
Volné pracovní místo: Frýdek-MístekMísto práce:Prostějov, Frýdek-Místek
Volné pracovní místo: SVÁŘEČ EN 135/136 Frýdek Místek - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: SVÁŘEČ EN 135/136 Frýdek Místek - Frýdek-MístekPlat:240,- Kč/hod
Kontaktní email na pozici: SVÁŘEČ EN 135/136 Frýdek MístekEmail:prace@gabrielabartakova.cz
Kontaktní telefon na pozici: SVÁŘEČ EN 135/136 Frýdek MístekTelefon:606779039
Další údaje o pozici: SVÁŘEČ EN 135/136 Frýdek MístekDalší údaje:Gabriela Bartáková

Popis pracovní pozice:
Přijmeme svářeče EN135/136 pro dlouhodobou spolupráci.
Podmínkou přijetí je vykonání pracovní zkoušky.

Požadujeme:
- praxi ve svařování silných plechů
- znalost drážkování
- UZ, vizuálky

Nabízíme:
Dlouhodobé zaměstnání u stabilní společnosti.

Ověřený uživatel Bc. Gabriela Bartáková | Celá ČR , Prostějov
Telefon: +420 606 779 039
Email: prace@gabrielabartakova.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel