Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P5863

Servisní technik kolejových vozidel / Mechatronik

DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.- nabídka práce Servisní technik kolejových vozidel / MechatronikFirma:DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: Servisní technik kolejových vozidel / Mechatronik - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Servisní technik kolejových vozidel / Mechatronik - OstravaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Servisní technik kolejových vozidel / MechatronikEmail:vanderka@dekra-prace.cz
Kontaktní telefon na pozici: Servisní technik kolejových vozidel / MechatronikTelefon:774448197
Další údaje o pozici: Servisní technik kolejových vozidel / MechatronikDalší údaje:Jiří Vanderka

Popis pracovní pozice:
- Provádění servisu vozidel dodaných zákazníkovi
- Analýza a diagnostika součástí vozidla s plným přispěním k vývoji produktu
- Vyplňování dokumentace týkající se záručních nároků zákazníka
- Dohled a odpovědnost za pracovní nástroje

Požadujeme:
- Schopnost řešit, testovat, udržovat a servisovat technická zařízení
- Technické vzdělání
- Znalost základů angličtiny je výhodou
- Flexibilita, týmová práce
- Schopnost číst technické výkresy
- Schopnost číst elektrické schéma
- Schopnost číst hydraulické schéma
- Znalost základů jazyka FBD
- Základní znalost struktury sítě Ethernet a diagnostických metod
- Zkušenosti v odvětví železniční dopravy

Nabízíme:
- Zajímavé platové ohodnocení a řadu zaměstnaneckých benefitů
- Dlouhodobé perspektivní zaměstnání s možností profesního a osobního růstu
- Zajímavá práce pro stabilní mezinárodní společnost, v týmu profesionálů
- možnost dalšího vzdělávání a doplnění potřebných certifikací
v případě zájmu volejte +420 774 448 197 nebo pište vanderka@dekra-prace.cz

Inzerent:
Ověřený uživatel Jiří Vanderka | Ostrava , Praha
Telefon: +420774448197
Email: vanderka@dekra-prace.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel