Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P5751

Kovář s náborovým příspěvkem až 10.000,- Olomouc

UNEX a.s.- nabídka práce Kovář s náborovým příspěvkem až 10.000,- OlomoucFirma:UNEX a.s.
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Kovář s náborovým příspěvkem až 10.000,- Olomouc - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Kovář s náborovým příspěvkem až 10.000,- Olomouc - OlomoucPlat:25000-30000,-
Kontaktní email na pozici: Kovář s náborovým příspěvkem až 10.000,- OlomoucEmail:katerina.bajerova@unex.cz
Kontaktní telefon na pozici: Kovář s náborovým příspěvkem až 10.000,- OlomoucTelefon:703173817

Popis pracovní pozice:
Jste fyzicky zdatný a chcete dělat pořádnou práci?
Pojďte dělat kováře!

Nepřijdete ani o náborový příspěvek ve výši až 10.000,-

Co vás čeká:

* budete vyrábět strojní součásti na kovacích lisech
* součástí Vaší práce bude ohřev materiálů v kovářských (indukčních) pecích
* a výměna nářadí na strojích

Požadujeme:
* dobrou fyzickou zdatnost
* alespoň malou praxi
* ochotu pracovat na 3 směny

Nabízíme:
* zázemí firmy s dlouhou tradicí - téměř 70 let na trhu
* týden dovolené navíc (5 týdnů)
* obědy v areálu za 18-22,-
* příspěvek 6.000,- ročně na důchodové připojištění nebo životní pojištění
* výhodný telefonní tarif pro vás i vaše blízké
* ozdravné pobyty na Slovensku (týdenní dovolená pro dva za 800,-)
* dobré dopravní spojení (autobusová a vlaková zastávka přímo u areálu)
* Edenred karta - možno využít na zdraví, sport, kulturu
* krytá stání pro kola
* firemní a rodinné akce (sportovní dny, den otevřených dveří, veřejné bruslení, dny zdraví a další)
* odměny při životních a pracovních výročích a odchodu do důchodu

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina Bajerová | Olomouc , Uničov
Telefon: 703173817
Email: katerina.bajerova@unex.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel