Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P5749

Provozní elektrikář silnoproud / slaboproud Olomouc

UNEX a.s.- nabídka práce Provozní elektrikář silnoproud / slaboproud OlomoucFirma:UNEX a.s.
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Provozní elektrikář silnoproud / slaboproud Olomouc - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Provozní elektrikář silnoproud / slaboproud Olomouc - OlomoucPlat:22000-25000,-
Kontaktní email na pozici: Provozní elektrikář silnoproud / slaboproud OlomoucEmail:katerina.bajerova@unex.cz
Kontaktní telefon na pozici: Provozní elektrikář silnoproud / slaboproud OlomoucTelefon:703173817

Popis pracovní pozice:
Jste elektrikář s platnou vyhláškou 50 § 6?
Pak jste pro nás ideální kandidát!

Čeká na Vás i náborový příspěvek do výše 10.000,-

Hledáme kolegu na slaboproudá zařízení, jehož náplní práce bude:

* oprava a údržba elektronických zařízení, MAR, řídících systému na výrobních linkách, obráběcích
strojích a indukčních pecích

Nebo jste odborníkem na silnoproudá zařízení? Pak se u nás postaráte o:

* opravu a údržbu výrobních linek, obráběcích strojů, indukčních pecí, silnoproudých rozvodů, opravu
osvětlení....

Požadujeme:
* SOU, obor elektro
* vyhlášku 50/1978 Sb. § 6
* znalost výkresové dokumentace
* ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme:
* zázemí firmy s dlouhou tradicí - téměř 70 let na trhu
* týden dovolené navíc (5 týdnů)
* obědy v areálu za 18-22,-
* příspěvek 6.000,- ročně na důchodové připojištění nebo životní pojištění
* výhodný telefonní tarif pro vás i vaše blízké
* ozdravné pobyty na Slovensku (týdenní dovolená pro dva za 800,-)
* dobré dopravní spojení (autobusová a vlaková zastávka přímo u areálu)
* Edenred karta - možno využít na zdraví, sport, kulturu
* krytá stání pro kola
* firemní a rodinné akce (sportovní dny, den otevřených dveří, veřejné bruslení, dny zdraví a další)
* odměny při životních a pracovních výročích a odchodu do důchodu
* náborový příspěvek

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina Bajerová | Olomouc , Uničov
Telefon: 703173817
Email: katerina.bajerova@unex.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel