Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Strojírenství » Inzerát Id P5625

Obchodní manažer - DPK Morava s.r.o. - Olomouc

Inzerát č: P5625 | Vloženo: 08.10.2019 | Poslední aktualizace: 08.10.2019 08:57:28
DPK Morava s.r.o.- nabídka práce Obchodní manažer - DPK Morava s.r.o. - OlomoucFirma:DPK Morava s.r.o.
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Obchodní manažer - DPK Morava s.r.o. - Olomouc - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obchodní manažer - DPK Morava s.r.o. - Olomouc - OlomoucPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Obchodní manažer - DPK Morava s.r.o. - OlomoucEmail:ivana.sommerova@dpkmorava.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obchodní manažer - DPK Morava s.r.o. - OlomoucTelefon:+420 736 500 032

Popis pracovní pozice:
Obchodní manažer
Česká strojírenská společnost DPK Morava, s.r.o., zabývající se výrobou modelových zařízení ze dřeva,
plastu, kovu, hliníku, bronzu, šedé litiny, ale také kombinovaných modelů, forem pro slévárenské účely a
zápustkových zařízení, přijme do pracovního poměru obchodního manažera.
Ceníme si dobře odvedené práce a dokážeme ji odměnit.

Náplň práce:
- vyhledávání nových obchodních partnerů
- komunikace se zákazníky
- vyhotovování obchodních smluv a další dokumentů souvisejících s obchodním stykem se zákazníky
a dodavateli
- tvorba obchodních i marketingových podkladů společnosti

Termín nástupu: ihned

Místo výkonu práce: Česká republika + Evropa (Slovensko, Rakousko, Německo, aj.)

Požadujeme:
- znalost strojírenského odvětví a strojírenských pojmů
- znalost NJ a AJ
- výborné komunikační schopnosti
- reprezentativní vystupování
- obchodní myšlení
- cílevědomost a samostatnost
- svědomitý a aktivní přístup k práci
- loajalitu vůči společnosti
- pozitivní přístup
- čistý trestní rejstřík
- řidičský průkaz sk. B
- znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- nástupní mzda závislá na znalostech a praktických dovednostech
- příspěvek na stravování
- příjemný kolektiv a zázemí ve stabilní firmě
- moderní, čisté a bezpečné pracovní prostředí
- možnost dlouhodobé spolupráce - - parkování v areálu

- 5 týdnů dovolené

Inzerent:
Ověřený uživatel DPK Morava | Olomouc , Olomouc
Telefon: +420 736 500 032
Email: ivana.sommerova@dpkmorava.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel